Program PIT 2014

PITy 2014

PITy 2014 można za darmo rozliczyć Programem PITy 2014. Na rynku istnieje wiele rodzajów programu, a jego dobór zależy tylko i wyłącznie od upodobań podatnika. Każdy z programów ma zawartą bazę Urzędów Skarbowych, a większość umożliwia wysłanie PITów 2014 przez Internet.


Zaletą używania Programu do wypełniania PIT 2014 jest prostota rozliczenia formularzy. Narzędzia prowadzą nas za rączkę, a my wpisujemy tylko pola, o które program nas poprosi. Jest to kusząca alternatywa dla ludzi, którzy z wypełnieniem PITów mają nieco problemy. Formularze są nieraz skomplikowane, a wprowadzenie błędnych informacji skutkuje odesłaniem formularza PIT z powrotem do podatnika. PIT 2014 program to obecnie najprostsze narzędzie do rozliczania PITów, umożliwiające również wypełnienie niezbędnych załączników do danego druku. Program do PIT 2014 obsługuje najpopularniejsze deklaracje podatkowe, w tym:


  • PIT 28 (podatek ryczałtowy),
  • PIT 36 (działalność gospodarcza),
  • PIT 36L (podatek liniowy od DG),
  • PIT 37 (umowy pracy, emerytury),
  • PIT 38 (dochody kapitałowe).


Odnośnik do pobrania programu dostępny będzie wraz z dniem 1.01.2014 roku, kiedy program zostanie oficjalnie dopuszczony do użytku

Sprawdź też inne programy do PIT:
Rozliczyłeś tegoroczne PITy za pomocą programu PITy 2014? Prześlij nam swoją opinię:
[email protected]